Skip to content
Katarzyna Dryjas

Katarzyna Dryjas

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 16 w Ostrowcu Świętokrzyskim, posiadającego międzynarodowy certyfikat International Dalton School, jednego z dwóch pierwszych przedszkoli daltońskich w Polsce. Współzałożycielka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Autorka licznych artykułów dotyczących edukacji daltońskiej.
kontakt: k.dryjas@dalton.roycomedia.com

Anna Wróbel

Anna Wróbel

Wieloletnia dyrektorka przedszkola. Umiejętnie łączy pracę zawodową i zainteresowania z działalnością w organizacjach pozarządowych. Jej pasją są Bieszczady. Tam odpoczywa i zbiera energię do podejmowania kolejnych działań.
kontakt: a.wrobel@dalton.roycomedia.com

Agata Juljańska

Agata Juljańska

Praca jest moją pasją i ogromną satysfakcją. Dziecko stawiam w centrum procesu i to ono wyznacza mi kierunki działania. Wspieram, naprowadzam, pomagam. Jako konsultantka PSD szerzę ideę planu daltońskiego szkoląc zaangażowane grona pedagogiczne. Jestem mamą uroczej Krysi, na której również „testuję” działania zainspirowane założeniami pedagogiki planu daltońskiego.
kontakt: a.juljanska@dalton.roycomedia.com

Kamila Szymańska

Kamila Szymańska

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.Swoją pracę cenię, za możliwość towarzyszenia młodym ludziom w rozwoju i nabywaniu nowych umiejętności. Plan Daltoński pozwala mi obserwować ten proces z perspektywy trenera a nie lidera. Budowanie takiej relacji traktuję również jako okazję do samorozwoju i poznania siebie.
kontakt: k.szymanska@dalton.roycomedia.com

Kamila jakimowicz

Kamila jakimowicz

Właścicielka przedszkola daltońskiego Akademia Junior, mediatorka dziecięca, edukatorka, tłumaczka, mama czwórki dzieci.
kontakt: kamila.jakimowicz@dalton.roycomedia.com

Katarzyna Małek

Katarzyna Małek

Jestem nauczycielką Przedszkola nr 43 w Lublinie. W swojej pracy stawiam na naukę przez zabawę, wyzwalanie w dzieciach ich potencjału, rozwijanie samodzielności i umiejętności współpracy. Pasjonatka i zwolenniczka alternatywnych metod pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek.
kontakt: k.malek@dalton.roycomedia.com

Karolina Zawalska

Karolina Zawalska

Nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dyskretna przewodniczka po morzu wiedzy dla swoich wychowanków. Certyfikowana nauczycielka daltońska. Promotorka i koordynatorka edukacji daltońskiej. Pasjonatka ruchu i tańca, zarażająca swoją pasją uczniów.
kontakt: karolina.zawalska@dalton.roycomedia.com

Anna Siemiątkowska

Anna Siemiątkowska

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, koordynatorka planu daltońskiego w daltońskiej Szkole Podstawowej w Dzbeninie. Pasjonatka swojej pracy. Jej hobby to szachy, gitara i bieganie. Mama 3 dzieci.

anna.siemiatkowska@dalton.roycomedia.com

Marta Kwella

Marta Kwella

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,wykładowca. Miłośniczka dziecięcej literatury i teatru. Lubi towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata.